Умови користування веб-сайтом


Ці умови користування описують правила, відповідно до яких Ви можете користуватися нашим веб-сайтом voltaren.ua як гість.


Використання нашого веб-сайту включає доступ та відвідування сторінок.


Будь ласка, уважно ознайомтесь з цими умовами, перед тим, як почати користуватися веб-сайтом.


Користуючись нашим веб-сайтом, Ви підтверджуєте, що приймаєте ці умови та погоджуєтеся виконувати їх.


Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами користування, Ви не можете використовувати наш веб-сайт.


ЗМІНИ ДО ЦИХ УМОВ


Ми можемо змінити ці умови використання в будь-який час шляхом зміни цієї сторінки.


Будь ласка, час від часу перечитуйте цю сторінку для того, щоб дізнатися про всі внесені нами зміни, оскільки вони є обов’язковими для виконання.


ЗМІНИ НА НАШОМУ ВЕБ-САЙТІ


Цей веб-сайт був розроблений як сервіс компанії «ГлаксоСмітКляйн». Як і у випадку будь-якого іншого сервісу, інформація, представлена на цьому веб-сайті, може з часом втрачати актуальність, незважаючи на усі наші намагання.


Компанія «ГлаксоСмітКляйн» не несе відповідальності використання, а також оновлення інформації, наведеної на цьому веб-сайті. Ці матеріали надаються на умовах «ЯК Є» БЕЗ НАДАННЯ ЖОДНОЇ ГАРАНТІЇ, ЯК ПРЯМОЇ, ТАК І ОПОСЕРЕДКОВАНОЇ, ВКЛЮЧАЮЧИ, КРІМ ІНШОГО, ОПОСЕРЕДКОВАНІ ГАРАНТІЇ СТОСОВНО МОЖЛИВОСТЕЙ КОМЕРЦІЙНОГО ЗАСТОСУВАННЯ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ТІЄЇ ЧИ ІНШОЇ МЕТИ АБО СТОСОВНО ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕНЬ ПРАВ. У деяких юрисдикціях не дозволяється виключати певні гарантії, отже, вищенаведене виключення може не застосовуватися до Вас.


ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ


Ми є власником або ліцензіатом всіх прав інтелектуальної власності на нашому веб-сайті та в матеріалах, опублікованих на ньому. Ці твори захищені законодавством та міжнародними угодами про авторські права. Всі такі права захищені.


Ви можете роздрукувати одну копію та копіювати витяги з будь-якої сторінки на нашому веб-сайті для Вашого особистого користування, Ви також можете звертати увагу інших осіб в Вашій організації на контент, розміщений на нашому веб-сайті.


Ви не маєте права жодним чином змінювати паперові чи цифрові копії будь-яких матеріалів, які Ви роздрукували або завантажили. Ви не можете використовувати будь-які ілюстрації, фотографії, відео чи аудіоролики або будь-які графічні матеріали окремо від тексту, що їх супроводжує.


Наш статус (та статус будь-яких окремих учасників) як авторів контенту на нашому веб-сайті має завжди бути підтверджений.


Ви не можете використовувати жодну частину контенту на нашому веб-сайті у комерційних цілях без отримання ліцензії на це від нас або наших ліцензіарів.


Якщо Ви роздруковуєте, копіюєте або завантажуєте будь-яку частину нашого веб-сайту всупереч цим умовам використання, Ваше право на використання нашого веб-сайту негайно припиняється, і Ви повинні, на наш розсуд, повернути чи знищити будь-які копії матеріалів, які Ви зробили.


ДОСТОВІРНОСТЬ ІНФОРМАЦІЇ


Контент на нашому веб-сайті надається лише для загальної інформації з метою рекламування. Він не є рекомендацією, якої Ви повинні беззаперечно дотримуватися. Ви повинні отримати консультацію від професіонала чи медичного спеціаліста перед виконанням чи невиконанням будь-яких дій на основі контенту на нашому веб-сайті.


Хоча ми докладаємо обґрунтовані зусилля для оновлення інформації на нашому веб-сайті, однак зверніть увагу на те, що будь-який контент на нашому веб-сайті може бути застарілим в будь-який час, і ми не зобов’язані його оновлювати.


ВІРУСИ


Ми не гарантуємо, що наш веб-сайт буде безпечним та не міститиме помилок чи вірусів.


Ви несете відповідальність за конфігурацію Вашої інформаційної технології, комп’ютерних програм та платформи для здійснення доступу до нашого веб-сайту. Ви повинні використовувати власне програмне забезпечення для захисту від вірусів.


Ви не маєте права не належним чином використовувати наш веб-сайт шляхом умисного завантаження вірусів, троянських програм, «черв’яків», логічних бомб або іншого зловмисного чи технологічно шкідливого матеріалу. Вам забороняється робити спроби отримати несанкціонований доступ до нашого веб-сайту, серверу, на якому зберігається наш веб-сайт, або будь-якого серверу, комп’ютеру чи бази даних, пов’язаних з нашим веб-сайтом. Ви не маєте права вчиняти атаки на наш веб-сайт шляхом мережевих атак чи розподілених атак на відмову в обслуговуванні.


ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-САЙТИ ТРЕТІХ СТОРІН


Певні гіпертекстові посилання на цьому сайті, направлять вас на сайти, які не контролює компанія «ГлаксоСмітКляйн». При активації будь-якого з цих сайтів ви покидаєте наш веб-сайт.


Хоча компанія «ГлаксоСмітКляйн» розміщує посилання лише на веб-сайти третіх сторін, які відповідають стандартам компанії «ГлаксоСмітКляйн», будь ласка, зверніть увагу на те, що «ГлаксоСмітКляйн» не контролює характер та зміст цих сайтів і не рекомендує ці сайти, представлену на них інформацію або будь-яку продукцію чи послуги третьої сторони. Зокрема, зверніть увагу, що при завантаженні комп’ютерних програм з певних сайтів ви ризикуєте порушити авторські права і можете заразити свою власну систему комп’ютерними вірусами.


Компанія «ГлаксоСмітКляйн» не несе жодної відповідальності чи зобов’язань у зв’язку зі змістом будь-якого сайту третьої сторони, на яке розміщене гіпертекстове посилання, а також утримується від будь-яких заяв чи гарантій (прямих чи опосередкованих) стосовно інформації, наведеної на цих сайтах.


Будь ласка, ознайомтеся з розділами, присвяченими політиці використання та політиці конфіденційності на будь-яких інших сайтах компанії «ГлаксоСмітКляйн» або третіх сторін, посиланнями на які ви скористалися.


Компанія «ГлаксоСмітКляйн» не несе відповідальності за прямі, непрямі чи опосередковані збитки внаслідок використання будь-якого сайту третьої сторони. Якщо на нашому веб-сайті містяться посилання на інші сайти та ресурси, надані третіми сторонами, ці посилання надаються лише для Вашої інформації.


Ми не можемо контролювати контент таких веб-сайтів чи ресурсів.


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОБІЧНІ РЕАКЦІЇ ТА ІНШІ НЕБАЖАНІ ЯВИЩА


Ми просимо споживачів повідомляти про будь-які випадки виникнення побічних реакцій та інших небажаних явищ внаслідок використання нашої продукції. Якщо Ви бажаєте повідомити про побічну реакцію, чи небажане явище, будь ласка, зверніться за тел. (044) 585-51-85 чи електронною адресою oax70065@gsk.com.


Якщо Ви занепокоєні стосовно будь-якої побічної реакції, або на Вашу думку, побічні реакції носять серйозний характер, будь ласка, повідомте про це Вашого лікаря, оскільки найкращу пораду може Вам дати лише він.


ВИКОРИСТАННЯ IP-АДРЕС


Адреса Інтернет протоколу (IP) – це набір цифр, який автоматично отримує Ваш комп’ютер щоразу, коли ви підключаєтесь до провайдера Інтернет-послуг чи до місцевої мережі вашої організації (LAN), або до глобальної комп’ютерної мережі (WAN). Інтернет-сервери автоматично визначають ваш комп’ютер за допомогою IP–адреси, закріпленої за ним під час вашої он-лайн-сесії.


Компанія «ГлаксоСмітКляйн» або треті особи, що діють від нашого імені, можуть збирати IP-адреси для адміністрування систем і аналізу використання нашого веб-сайту. Також ми можемо використовувати IP-адреси для визначення користувачів нашого веб-сайту, коли, на нашу думку, необхідно забезпечити дотримання умов використання веб-сайту, або для захисту нашої послуги , веб-сайту чи інших користувачів.


НАШІ КОНТАКТИ


Зв’яжіться з нами за адресою проспект Павла Тичини, 1-В
02152 м. Київ або тел. (044) 585-51-85.


Дякуємо за те, що завітали на наш веб-сайт!

Контакти
ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В."

Україна, 02152, м.Київ, проспект Павла Тичини, 1-В

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов'язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитись із інструкцією для медичного застосування.
Якщо Ви хочете повідомити про побічну реакцію на лікарський засіб Вольтарен® Емульгель, емульгель для зовнішнього застосування 1%, та Вольтарен® Форте, емульгель для зовнішнього застосування 2,32%, будь-ласка, дзвоніть за телефоном +380445855185, або надсилайте повідомлення на електронну адресу oax70065@gsk.com