Боль в пояснице? Боль в спине? Боль в шее? Боль в мышцах? Вольтарен. Свобода движения

Біль у попереку?

Вольтарен® Радість руху

При болю у м'язах, спині і шиї внаслідок розтягнень і перенапружень Вольтарен® Емульгель із потрійною дією допомагає зменшити біль, скоротити запалення та прискорити процес
одужання.*1,2,3 Унікальна лікарська форма Емульгель забезпечує доставку активної речовини диклофенак до вогнища запалення.*1,2,4
Вольтарен Эмульгель 1%. Тройное действие
Реєстраційне посвідчення: UA/1811/01/01 від 21.07.2014
Вольтарен®
Емульгель
При болю в спині, м'язах і шиї
Випускається у тубах по 20 г, 50 г і 100 г.

Спосіб застосування та дози.
Дорослим та дітям віком від 14 років Вольтарен® Емульгель застосовувати 3-4 рази на добу, злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату, яка застосовується, залежить від розміру ураженої зони (так, 2-4 г, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2). Після аплікації препарату необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

Ми всі часом відчуваємо фізичний біль, але особливе занепокоєння викликає те, що через нього у двох людей із трьох (67%) значно знижується якість життя. Причому як з фізичної, так і з емоційної точки зору. Незважаючи на те що відчуття болю — дуже особистий досвід, воно впливає не тільки на того, хто страждає від неприємних відчуттів, але й на оточуючих. Ці результати були отримані під час першого в своєму роді глобального дослідження*, проведеного компанією GSK Consumer Healthcare за підтримки бренда Вольтарен®

Глобальний індекс болю, отриманий за результатами дослідження, в якому брали участь понад 7000 осіб, старших за 18 років, з 14 країн на 4 континентах, показує, що 88% дорослих людей в усьому світі відчувають фізичний біль, а більше половини (65%) страждають від болю щонайменше раз на тиждень. Дослідженням встановлено, що «ланцюгова реакція», яку викликає біль, дуже поширена і люди з усіх країн, які брали участь у дослідженні, відчувають, як біль щодня негативно впливає на їх соціальне життя (72%).

Наприклад, дві третини (67%) батьків переконані, що, якби не фізичний біль, вони могли б краще виконувати свої обов'язки. Майже половина (49%) ледве піднімають дітей на руки, 60% не можуть гратися з ними, а 41% не можуть супроводжувати дітей на заняття через щоденні нездужання, такі як біль у спині, напруження в шиї та біль у м’язах. Ці неприємні відчуття також впливають на інтимне життя (64%). Більше половини (52%) опитаних визнають, що через регулярний біль вони відчувають себе менш привабливими, а 49% відчувають провину перед партнером.

Працюючі люди відчувають, що біль негативно позначається на їхній кар’єрі (78%). 61% стверджують, що не можуть концентруватись на роботі, а майже половина (48%) повністю втрачає можливість працювати. Наслідком цього є постійні лікарняні та недостатня мотивація серед значної частини працездатного населення.
Дослідження також показує, як відрізняється реакція на біль у різних країнах.
Найчастіше люди скаржаться на біль у Китаї, де про нього готові говорити 71% населення. У Росії, Польщі та Великій Британії люди вважають за краще це замовчувати.
Дратівливість через біль найчастіше відчувають італійці (52%).
Більшість китайців і росіян (65% і 59% відповідно) вважають біль ознакою слабкості, на відміну від жителів Польщі (30%), Німеччини (31%) і Саудівської Аравії (44%).
У Саудівській Аравії 66% людей вважають, що біль — це результат старанних занять спортом, водночас із цим твердженням згідні тільки 15% шведів.

* Глобальний індекс болю — дослідження ГСК 2015. Кількість респондентів — 7000. Країни-учасники: Австралія, Бразилія, Канада, Китай, Німеччина, Італія, Японія, Мексика, Польща, Росія, Саудівська Аравія, Швеція, Велика Британія та США.

Індекс болю
Контакти
ТОВ "ГлаксоСмітКлайн Хелскер Юкрейн Т.О.В."

Україна, 02152, м.Київ, проспект Павла Тичини, 1-В

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов'язково проконсультуватися із лікарем та ознайомитись із інструкцією для медичного застосування.
Якщо Ви хочете повідомити про побічну реакцію на лікарський засіб Вольтарен® Емульгель, емульгель для зовнішнього застосування 1%, та Вольтарен® Форте, емульгель для зовнішнього застосування 2,32%, будь-ласка, дзвоніть за телефоном +380445855185, або надсилайте повідомлення на електронну адресу oax70065@gsk.com